C-Vitamiin 1000mg kapslid N60

Tootekood: 4742591003409 Kategooriad: , , , ,

TUTVUSTUS

C-Vitamiin on Sinu organismis üks olulisemaid vitamiine. C-Vitamiinil on antioksüdatiivsed omadused. C-Vitamiin parandab raua imendumist peensooles, tugevdab südame tööd, aitab kiiresti haigustest paraneda.

C-Vitamiin on vajalik sidekoe moodustumiseks ja funktsioneerimiseks. C-Vitamiinil on väga oluline osa luude, hammaste, veresoonte, südame ja kogu organismi tervises. C-Vitamiin tagab veresoonte elastsuse ja tugevdab organismi immuunsust. C-Vitamiini on nimetatud elujõu vitamiiniks, sest selle vitamiini puudusel inimene kaotab elujõudu ja energiat.

NB! Sojavaba, Gluteiinivaba, piimavaba, laktoosivaba, nisuvaba, pärmivaba, kalavaba, naatriumivaba, kaseiinivaba, suhkruvaba, säilitusaineteta, tärklisevaba, naturaalne värv. Sobib ka taimetoitlastele.

TOIMED

  • parandab organismi ainevahetust
  • on vajalik sidekoe moodustumiseks ja funktsioneerimiseks
  • tagab veresoonte elastsuse
  • annab aluse tugevale immuunsusüsteemile

MEDITSIINILINE INFO

Päevane annus 1 kapsel sisaldab: mg/1 kapslis %NRV*
C-Vitamiin (L-askorbiinhape) 1000 mg 1250
* päevased võrdluskogused täiskasvanutel

KOOSTISOSAD

L-askorbiinhape, hüpromelloos

ANNUSTAMINE

1 kapsel päevas veega sisse võtta

 

HOIATUSED

Lastele alates 11. eluaastast. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida kuivas ja toatemperatuuril.