GinsengStrong tabletid N30

Tootekood: 4742591000859 Kategooriad: , , , , ,

TOIDULISAND

Ženšenni juurt on juba iidsetest aegadest saadik väga väärtuslikuks ravimtaimeks peetud. Ginseng Strong ženšennitabletid on valmistatud kõrgekvaliteetsest standarditud ženšenniekstraktist (IPG-ekstraktist), mis on ekstraheeritud ženšennitaime juurtest. Tänu kõrgele ginsenosiidide tasemele on toode äärmiselt tõhus. Ginsenosiidid tõstavad füüsilist ja vaimset võimekust. Ginseng Strong annab teile lisaenergiat, suurendab vastupanuvõimet stressile ning aitab pingelistel eluperioodidel paremini muutustega kohaneda. Lisaks parandavad ženšennitabletid mälu, suurendavad keskendumis- ja analüüsivõimet ning aitavad ennetada haigusi, mõjudes organismile üldtugevdavalt.

TOIMED

  • Annab energiat ja taastab jõuvarud
  • Mõjub organismile üldtugevdavalt
  • Toetab mälu
  • Suurendab keskendumis- ja analüüsivõimet

MEDITSIINILINE INFO

Päevane annus sisaldab:                  mg/1tabletis   mg/2 tabletis             

Ženšenni ekstrakt (IPG-ekstrakt)                  250 mg            500 mg

(Panax Ginseng C.A. Meyeri ekstrakt)

KOOSTISOSAD

Paakumisvastane aine mikrokristalnetselluloos, ženšenniekstrakt (Panax ginseng C.A. Meyer), paakumisvastane aine amorfne ränidioksiid, paakumisvastane aine magneesiumstesaraat, stabilisaator hüdroksüpropüülmetüültselluloos, stabilisaator stearhape, toiduvärv raudoksiid, toiduvärv titaandioksiid.

ANNUSTAMINE

1-2 tabletti päevas veega sisse võtta.

HOIATUSED

Lastele alates 12. eluaastast. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida kuivas ja toatemperatuuril.

NB! Preparaat ei tekita sõltuvust.