ImmunoForm tabletid N30

Tootekood: 5705358213731 Kategooriad: ,

TUTVUSTUS

Tugevda oma immuunsüsteemi – greipfruudiseemne ekstrakti ja mustsõstra ekstraktiga!

Greipfruudiseemne ekstraktil on antibiootilised omadused, mille tõttu on ekstrakt väga tõhus vahend abiks võitluses kahjulike bakterite, paljude viiruste, seente ja parasiitidega. Greipfruudiseemne ekstrakt aitab keha pH taset tasakaalus hoida see aga tagab tugeva immuunsüsteemi. Seega aitab greibiseemne ekstrakt püsida tugeva ja tervena. Ekstrakt sisaldab rohkesti C-vitamiini ja bioflavonide.

Mustsõstraekstrakt on tugev antioksüdant, neutraliseerides vabade radikaalide kahjulikku mõju. Lisaks kaitsevad mustsõstras leiduvad ained närvirakke stressi eest, aitavad kontrolli all hoida kolesteroolitaset ja vererõhku ning vähendavad väsimustunnet. Tänu rikkalikule vitamiinide, mineraalainete ja orgaaniliste ainete sisaldusele on mustsõstraekstrakt üks parimaid rahvapäraseid külmetushaigusi leevendavaid vahendeid.

Bioflavonoidid on samuti looduslikud antioksüdandid, mis aitavad vältida südamehaigusi ja toetavad organismi võitlust allergeenide ja viirustega. Bioflavonoidid käituvad ka looduslike antibiootikumidena, hävitades näiteks toidus leiduvaid kahjulikke baktereid. Kaitsevad ka nahka ja tugevdavad veresooni.

Rohelise tee ekstrakt annab energiat, soodustab seedimist ja suurendab üldist heaolutunnet, aeglustab veresoonte lupjumist ja alandab vere kolesteroolitaset, võitleb vabade radikaalidega.

TOIMED

  • Suurendab organismi vastupanuvõimet
  • Aitab kaitsta organismi kahjulike viiruste eest
  • Vähendab väsimustunnet
  • Parandab vaimset ja füüsilist töövõimet

MEDITSIINILINE INFO

Greipfruudiseemne ekstrakt 30,0 mg
Mustsõstraekstrakt 30,0 mg
Bioflavonidid 10,0 mg
Rohelise tee ekstrakt 2,0 mg
C-vitamiin 30,0 mg
E-vitamiin 5,0 mg
Tsink 4,0 mg