Panda Echinacea lastele

Tootekood: 4742591003478 Kategooria:

TUTVUSTUS

Atraktiivse maitsega immuunsüsteemi tugevdaja

Panda Echinacea tabletid on spetsiaalselt välja töötatud laste immuunsüsteemi kaitseks ja tugevdamiseks. Panda Echinacea tabletid sisaldavad punase päevakübara ekstrakti, mida organism vajab siis kui immuunsüsteem vajab tugevdamist. Punase päevakübara ekstrakt on teaduslikult tõestatult tõhusaim looduslik immuunsüsteemi tugevdaja, mida on kasutatud nii rahvameditsiinis kui ka kaasaegses meditsiinis. Panda Echinacea tabletid taastavad kiirelt Sinu lapse jõuvarud.

Panda Echinacea tablettide regulaarne tarbimine tugevdab Sinu lapse organismi immuunsüsteemi, eriti pimedal ja külmal ajal.

TOIMED

  • tugevdab organismi immuunsüsteemi
  • kaitseb organismi külmetuse eest
  • taastab kiirelt organismi jõuvarud

MEDITSIINILINE INFO

Punase päevakübara ekstrakt 200 mg

KOOSTISOSAD

Magusaine sorbitool, paakumisvastane aine mikrokristalnetselluloos, punase päevakübara ekstrakt, paakumisvastane aine magneesiumstearaat, paakumisvastane aine amorfne ränidioksiid, looduslik lõhna- ja maitseaine maasika konsentraat, happesuse regulator trikaltsiumfosfaat, stabilisaator hüdroksüpropüülmetüültselluloos, toiduvärvid raudoksiid

ANNUSTAMINE

1 tablett päevas.

HOIATUSED

Lastele alates 3.eluaastast. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida kuivas ja toatemperatuuril.

Üleliigne kasutamine võib põhjustada kõhulahtisust. Sulge purk peale igat kasutamist.