Stress-Strong kapslid N30

Tootekood: 4742591003416 Kategooriad: , , ,

TUTVUSTUS

Looduslikult rahustav ja lõõgastav!

Stress-Strong on vajalik närvisüsteemi rahustamiseks ning lisaks aitab lõõgastuda kogu kehal. Tootes on suures annuses naistepuna ekstrakti, mis leevendab ka meeleolu kõikimisi. Kannatuslille ekstrakt leevendab samuti stressi ning lisaks soodustab ka und. Stress-Strong on looduslik antidepressant, mis aitab Sind pingelistes olukordades nii töö juures või õpingute perioodil rahustada närve ja ning meeleolu. Sa suudad paremini ja tõhusamalt keskenduda soovitud töödele!

NB! Sojavaba, gluteenivaba, piimavaba, laktoosivaba, nisuvaba, pärmivaba, kalavaba, naatriumivaba, kaseiinivaba, suhkruvaba, säilitusaineteta, naturaalne värv. Sobib ka taimetoitlastele.

TOIMED

  • Sobib kasutamiseks meeleolu kõikumiste korral
  • vähendab ärevustunnet ja närvilisust
  • Rahustab ja lõõgastab organismi

MEDITSIINILINE INFO

Päevane annus sisaldab: mg/1 kapslis
Naistepuna ekstrakt 9:1 (Hypericum perforatum) 100 mg
(100mg Naistepuna ekstrakti on võrdne 0,3 mg hüperitsiini)
Kannatuslille ekstrakt 4:1 (Passiflora incarnata L.) 20 mg
Kuldjuure ekstrakt 7:1 (Rhodiola rosea L.) 80 mg
Aasristiku ekstrakt 50:1 (Trifolium pratense) 50 mg
Palderjani juure ekstrakt 2:1 (Valeriana officinalis L) 100 mg
Melissi ekstrakt 10:1 (Melissa officinalis) 50 mg

ANNUSTAMINE

1 kapsel päevas veega sisse võtta.

KOOSTISOSAD

Naistepuna ekstrakt (Hypericum perforatum), kuldjuure ekstrakt (Rhodiola rosea L.), maisitärklis, maltodekstriin, palderjani juure ekstrakt (Valeriana officinalis L), Aasristiku ekstrakt (Trifolium pratense), Melissi ekstrakt (Melissa officinalis), kannatuslille ekstrakt (Passiflora incarnata L.), hüpromelloos.

HOIATUSED

Sobib kasutamiseks alates 16. eluaastast. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida kuivas ja toatemperatuuril.

Naistepuna manustamise ajal tuleb hoiduda päevitamisest ja solaariumist, sest siis suureneb naha valgustundlikkus ja kujuneb hüperitsism. Naistepuna omab koostoimeid mitmete ravimitega ning seetõttu ei soovitata seda kasutada samal ajal teiste ravimitega.