UroGen tabletid N30

Tootekood: 4742591000026 Kategooriad: , , ,

TUTVUSTUS

Urogeni tabletid sisaldavad kõrgekvaliteedilist jõhvikaekstrakti, mis leevendab kuseteede vaevusi. Jõhvikad sisaldavad suurel määral vitamiine, bioflavonoide ja teisi taimseid komponente, mis takistavad bakterite juurdepääsu ja paljunemist organismis. Uurimused on näidanud, et jõhvikaekstrakt mõjub soosivalt erinevate põievaevuste korral.

Urogeni on soovitav kasutada koos antibiootikumidega, soodustades kiiret ja efektiivset paranemist ning peale antibakteriaalset ravi, et toetada organismi immuunsüsteemi ja jätkuvalt kaitsta kuseteede mikrofloorat. Urogeni regulaarne manustamine kiirendab oluliselt paranemist kuseteede vaevustest ja haigustest.

TOIMED

  • abistav vahend põievaevuste vältimisel
  • tänu diureetilistele omadustele viib kehast välja põletikke tekitavaid baktereid
  • soodustab urogenitaaltrakti tööd
  • võitleb hapnikuvabade radikaalide kahjuliku mõjuga

MEDITSIINILINE INFO

1 tablett sisaldab: mg/1 tabletis
Jõhvikaekstrakt (Vaccinium oxycoccus) 250,0 mg
(päevane annus sisaldab 36 mg proantotsüaniidi)

KOOSTISOSAD

Paakumisvastane aine mikrokristalnetselluloos, jõhvikaekstrkakt (Vaccinium macrocarpon), paakumisvastane aine amorfne ränidioksiid, paakumisvastane aine magneesiumstearaat, paksendaja maisitärklis, stabilisaator hüdroksüpropüülmetüültselluloos, stabilisaator stearhape, happesuse regulaator dikaltsiumfosfaat, toiduvärv raudoksiid.

ANNUSTAMINE

täiskasvanutele 1-2 tabletti päevas
alla 12aastastele lastele 1 tablett päevas

HOIATUSED

Lastele alates 3. eluaastast. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida kuivas ja toatemperatuuril.