C-Vitamiin tabletid N60

Tootekood: 4742591001306 Kategooriad: , , , ,

TUTVUSTUS

C-Vitamiin on Sinu organismis üks olulisemaid vitamiine. C-Vitamiinil on antioksüdatiivsed omadused. C-Vitamiin parandab raua imendumist peensooles, tugevdab südame tööd, aitab kiiresti haigustest paraneda.

C-Vitamiin on vajalik sidekoe moodustumiseks ja funktsioneerimiseks. C-Vitamiinil on väga oluline osa luude, hammaste, veresoonte, südame ja kogu organismi tervises. C-Vitamiin tagab veresoonte elastsuse ja tugevdab organismi immuunsust. C-Vitamiini on nimetatud elujõu vitamiiniks, sest selle vitamiini puudusel inimene kaotab elujõudu ja energiat.

NB! Sojavaba, Gluteiinivaba, piimavaba, laktoosivaba, nisuvaba, pärmivaba, kalavaba, naatriumivaba, kaseiinivaba, suhkruvaba, säilitusaineteta, tärklisevaba, naturaalne värv. Sobib ka taimetoitlastele.

TOIMED

  • parandab organismi ainevahetust
  • on vajalik sidekoe moodustumiseks ja funktsioneerimiseks
  • tagab veresoonte elastsuse
  • annab aluse tugevale immuunsusüsteemile

MEDITSIINILINE INFO

1 tablett sisaldab: mg/tabletis
C-Vitamiin (L-askorbiinhape) 500 mg
* päevane soovitatav kogus 1 tabletis

KOOSTISOSAD

L-askorbiinhape, paakumisvastane aine mikrokristalnetselluloos, paakumisvastane aine magneesiumstearaat, stabilisaator stearhape

ANNUSTAMINE

1 tablett päevas veega sisse võtta

HOIATUSED

Lastele alates 3. eluaastast. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida kuivas ja toatemperatuuril.