Tutvustus

Tervisepüramiid – Hoiame Sinu tervist ja heaolu!

Tervisepüramiid on tuntud brändina Eesti turul olnud juba rohkem kui 15 aastat. Selle aja jooksul oleme pugenud sügavale inimeste südametesse ja tegutseme jätkuvalt selle nimel, et olla Eesti inimeste jaoks olemas ning pakkuda võimalust olla terve, töövõimeline ja positiivne.

Me usume, et tervislik toitumine ja tasakaalustatud eluviis on aluseks tervisele ja heaolule ning seetõtt pakume laia valikut toidulisandeid. Tervisepüramiid lähtub oma toodete loomisel teaduslikest uuringutest ning toodete kvaliteet vastab kõrgeimatele standarditele. Tervisepüramiidi toodete koostisosad on hoolikalt valitud ning tootmises jälgitakse rangelt kvaliteedi tagamiseks kõiki protseduure. Lisaks on tooted kõrge konsentratsiooniga, mis tagab nende tõhusa toime organismile.

Tervisepüramiid pakub laia valikut erinevaid tooteid, alates multivitamiinidest ja mineraalainetest kuni spetsiifiliste toidulisanditeni, mis aitavad toetada immuunsüsteemi, seedimist, liigeste tervist, energiataset ja paljusid teisi kehalisi funktsioone. Tervisepüramiidi tooted on saadaval erinevates vormides, sealhulgas kapslites, tablettides, pulbrites ja vedelikes, et tagada maksimaalne mugavus ja paindlikkus nende tarbimisel.

Tervisepüramiidi tooted on testitud Eurofinsi laboris. Eurofins on rahvusvaheliselt tunnustatud laboriteenuste pakkuja, mis on spetsialiseerunud erinevate toodete testimisele, sealhulgas toidulisandite testimisele. Sertifikaatide ja analüüside tulemuste põhjal on võimalik hinnata toodete koostist ja kvaliteeti ning veenduda, et need vastavad kehtivatele standarditele.

Tootjal on Cosmetic GMP sertifikaat, mis kinnitab, et tootja järgib rangeid kvaliteedijuhtimise standardeid.

Pea kõik Tervisepüramiidi tooted on valmistatud Taanis Kurm Pharma´s, kes on uuenduslike mahetoidulisandite tootja. Tervisepüramiidi orgaanilisi toidulisandeid valides ütlete :„ei pestitsiidi jääkidele ning tänate rikkaliku ja puhast loodust”. Meie tooted on esindatud kõigis Eesti apteekides (Euroapteek, Benu, Apotheka, Südameapteek ja teistes väikemates apteegides) ning kauplustes( Rimi, Coop ja Selver). Oleme esindatud ka Lätis ja Leedus oma toodetega.

Tervisepüramiidi eesmärk on aidata inimestel teha teadlikke ja tervislikke valikuid, mis aitavad kaasa heaolu säilitamisele ja tervise parandamisele ning parandada üldist teadlikkust tervislike valikute tegemisel.

Kasulikku:

www.raviminfo.ee

http://www.azeta.ee/tervisepuramiid

https://www.benu.ee/search-results-ee?vars/search/TERVISEP%C3%9CRAMIID

https://www.apotheka.ee/tooted/vitamiinid/kaubamargid/tervisepuramiid

www.sam.ee


Koostööpartnerid

Sõltumatud apteegid üle Eesti