Magneesiumtsitraat 1300 mg tabletid N30

TUTVUSTUS

Magneesiumi vajab inimene tervise säilitamiseks rohkelt, sest see aine kuulub enam kui 300 ensüümi e. biokatalüsaatori koostisse.

Magneesium on mineraalaine, mis on vajalik tervete luude ja hammaste arenemiseks, säilimiseks ning eriti südamelihaste, aju ja närvisüsteemi toimimiseks. Samuti toetab Magneesium ainevahetust ja mõjub soodsalt veresuhkrule. Oma antioksüdatiivsete omaduste tõttu aitab Magneesium immuunsüsteemi tugevdada. Samuti reguleerib Magneesium kaltsiumi imendumist organismis.

Magneesium mõjub soodsalt stressi alandamisele ning lõõgastab lihaseid ja rahustab närve. Magneesiumi tõus organismis tekib tavaliselt 6 nädala jooksul peale Magneesiumi tarvitamist.

TOIMED

  • Mõjub soodsalt verevarustusele, ajule, neerudele ja kogu närvisüsteemile
  • Tugevdab luustikku ja hambaid
  • Toetab mälu
  • Lõõgastab lihaseid ja rahustab närve

MEDITSIINILINE INFO

Päevane annus sisaldab: mg/1tabletis  mg/2 tabletis
Magneesium 187,5 mg, 375,0 mg
(1 tablett sisaldab 1300 mg magneesiumtsitraati, mis vastab 187,5 mg puhtale magneesiumile)

KOOSTISOSAD

Magneesiumtsitraat, paakumisvastane aine mikrokristalnetselluloos, paakumisvastane aine magneesiumstearaat, stabilisaator hüdroksüpropüültselluloos..

ANNUSTAMINE

1-2 tabletti päevas veega sisse võtta.
Lastele alla 12. eluaasta 1 tablett päevas veega sisse võtta.

HOIATUSED

Lastele alates 3. eluaastast. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida kuivas ja toatemperatuuril.