Maks-Strong kapslid N30

Tootekood: 4742591003423 Kategooriad: , ,

TUTVUSTUS

Maks-Strong sisaldab maarjaohaka ekstrakti, mis kaitseb maksa ning taastab maksafunktsioone. Eriti vajalik on tarbida maarjaohaka ekstrakti kõrvetiste korral, kuna silümariin leevendab olulisel määral kõrvetisi. Samuti Maks-Strong kapslid aitavad kaitsta maksa alkoholi kahjuliku mõju eest. Lisaks aitavad sigurjuure- ja võililleesktrakt puhastada maksa. Kasutades regulaarselt Maks-Strong kapsleid aitad kaitsta ning tugevdad oma maksa ning maksafunktsioone.

NB! Sojavaba, gluteenivaba, piimavaba, laktoosivaba, nisuvaba, pärmivaba, kalavaba, naatriumivaba, kaseiinivaba, suhkruvaba, säilitusaineteta, naturaalne värv. Sobib ka taimetoitlastele.

TOIMED

  • Aitab kaitsta maksa
  • toetab maksa funktsioone
  • Harilik maarjaohakas toetab ja aitab kaitsta maksa ning ergutab seeläbi maksa funktsioone: seedimis- ja organismi puhastumisprotsesse

MEDITSIINILINE INFO

Päevane annus sisaldab: mg/1 kapslis
Maarjaohaka ekstrakt (Silybum marianum L.) 200 mg
(millest silümariini 120 mg)
Sigurjuure ekstrakt (Cichorium intybus) 100 mg
Võilillejuure ekstrakt (Taraxacum officinale) 50 mg

ANNUSTAMINE

1 kapsel päevas veega sisse võtta.

KOOSTISOSAD

Maarjaohaka ekstrakt (Silybum marianum L.), sigurjuure ekstrakt (Cichorium intybus), maisitärklis, maltodekstriin, Võilillejuure ekstrakt (Taraxacum officinale), hüpromelloos.

HOIATUSED

lastele alates 12. eluaastast. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida kuivas ja toatemperatuuril.