Maks-Strong kapslid N30

Tootekood: 4742591003423 Kategooriad: , ,

Toidulisand

TUTVUSTUS

Maks-Strong sisaldab maarjaohaka ekstrakti, mis kaitseb maksa ning taastab maksafunktsioone. Eriti vajalik on tarbida maarjaohaka ekstrakti kõrvetiste korral, kuna silümariin leevendab olulisel määral kõrvetisi. Samuti aitavad Maks-Strong kapslid kaitsta maksa alkoholi kahjuliku mõju eest. Lisaks puhastavad sigurjuure- ja võililleesktrakt maksa. Kasutades regulaarselt Maks-Strong kapsleid aitad kaitsta ning tugevdada oma maksa ning maksafunktsioone.

NB! Sojavaba, gluteenivaba, piimavaba, laktoosivaba, nisuvaba, pärmivaba, kalavaba, naatriumivaba, kaseiinivaba, suhkruvaba, säilitusaineteta, naturaalne värv. Sobib ka taimetoitlastele.

TOIMED

  • aitab kaitsta maksa
  • toetab maksa funktsioone
  • harilik maarjaohakas toetab ja aitab kaitsta maksa ning ergutab seeläbi maksa funktsioone: seedimis- ja organismi puhastumisprotsesse

Päevane annus sisaldab: mg/1 kapslis

Maarjaohaka ekstrakt (Silybum marianum L.) 200 mg
(millest silümariini 120 mg)
Sigurjuure ekstrakt (Cichorium intybus) 100 mg
Võilillejuure ekstrakt (Taraxacum officinale) 50 mg

KOOSTISOSAD

Maarjaohaka ekstrakt (Silybum marianum L.), sigurjuure ekstrakt (Cichorium intybus), maisitärklis, maltodekstriin, Võilillejuure ekstrakt (Taraxacum officinale), hüpromelloos.

ANNUSTAMINE

1 kapsel päevas veega sisse võtta.

HOIATUSED

lastele alates 12. eluaastast. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida kuivas ja toatemperatuuril.

 

Parim enne lõppu: vt karbilt 

Tootja: KURM Pharma ApS, Ferrarivej 12, 7100 Vejle, Taani

Netokogus: 18 g