Apteeker Hellika Loide räägib, kuidas toetavad immuunsüsteemi Hingamisteede kummikommid

Sügisesel ja peatselt algaval talvisel hooajal, kui külm tuul ja niisked ilmad võivad meie tervist proovile panna, otsime alati viise, kuidas end gripi ja külmetuse eest kaitsta. Apteeker Hellika Loide räägib, kuidas kaitsta gripi ja külmetuste eest. Üks selline looduslik viis on hingamisteede kummikommid, mis sisaldavad musta leedri ekstrakti, mett, C-vitamiini ja tsinki. Need komponendid on juba aastasadu olnud tuntud oma tervendavate omaduste poolest ning nüüd saame neid kõiki nautida ühes väikeses ja maitsvas kummikommis.

Must Leeder: Looduslik Immuunsuse Tugevdaja

Must leeder, mis kasvab Saaremaal ja mandri lääneosas, on olnud iidsetest aegadest peale tuntud kui “elupikendaja”. See põõsas on suurepärane C-vitamiini allikas ja omab mitmeid tervist toetavaid omadusi. Must leeder soodustab higieritust, alandab palavikku, leevendab põletikku ning aitab tugevdada immuunsüsteemi. Rahvameditsiinis on musta leedrit kasutatud külmetuse, gripi, bronhiidi ja kopsupõletiku korral ning seda peetakse kasulikuks ka viirushaiguste ja külmetushaiguste ravi toetamisel.

Mesi: Looduslik Antibakteriaalne Vahend

Mesi on juba ammustest aegadest tuntud kui kiirravim külmetusele ja hingamisteede probleemidele. See tugevdab organismi, stimuleerib immuunsüsteemi ja aitab kehal võidelda põletike vastu. Mesi võib aidata lastel köha vastu, mis on põhjustatud hingamissüsteemi bakteriaalsetest või viirusnakkustest, ning parandada nende une kvaliteeti. Kurguhaiguste puhul aitavad mee antimikroobsed omadused mitte ainult leevendada karedat kurku, vaid ka tappa põletikku tekitavaid baktereid. Mett soovitatakse hingamisteede haiguste raviks ja ärahoidmiseks, sest mesi desinfitseerib neelu ja suu limaskesti.

C-vitamiin ja Tsink: Immuunsuse Tugevdamise Tipptooted

C-vitamiin ja tsink on kaks olulist immuunsüsteemi tugevdajat. Need toitained suurendavad organismi vastupanuvõimet haigustekitajatele, vähendavad ülemiste hingamisteede infektsioone ning leevendavad nohu sümptomeid.

Hingamisteede Kummikommid: Sobilik alates 3. eluaastast ja looduslik koostis.

Need hingamisteede kummikommid on sobilikud alates 3. eluaastast ning lastele piisab 2 kummikommist päevas, täiskasvanutele soovitatakse 4 kummikommi päevas. Toode sobib suurepäraselt immuunsuse tugevdamiseks esimeste külmetuse sümptomite ilmnemisel, nagu kurguärritus, köha, neelu- ja häälepaelte probleemid ning algav nohu ja köha.

Loodusliku koostise tõttu sobivad hingamisteede kummikommid koosmanustamiseks arsti või apteekri poolt soovitatud köha, nohu- ja kurguravimitega. Leevenevad ülemiste hingamisteede sümptomid ja kiireneb paranemisprotsess. Hingamisteede kummikommides on kombineeritud külmetushaiguste puhul tuntud ja palju kasutatud koostisosad immuunsust tugevdavate koostisosadega. Kummikomm kui ravimvorm on kergesti manustatav igas olukorras.