Kalaõli Strong kapslid N60

Tootekood: 100336 Kategooriad: , , ,

Toidulisand

Tugevatoimelised Kalaõli kapslid!

TUTVUSTUS

Kalaõli strong sisaldab suures annuses Omega-3 rasvhappeid, mis omavad väga tõhusat toimet südamele ja annavad südamele jõudu. Omega-3 rasvhapped tugevdavad liigeseid ning on üldtugevdava toimega kogu Sinu kehale ja immuunsüsteemile. Omega-3 rasvhapped mõjuvad väga positiivselt kogu naha ainevahetusele, muutes naha pehmeks, elastseks ja jumekaks.

 

Oomega-3 rasvhapetel on suur roll terviseprobleemide ennetamisel ja ohjamisel. Terviseprobleemid, mille puhul tuleks kaasata kalaõli regulaarne tarbimine on näiteks sagedased/pidevad põletikud, kõrgenenud kolesteroolitase, allergiad, seedehäired, liigese- ja lihasvalud, artriit, vaimse tervise häired ja kognitiivse võimekuse langus.

Meie tervisele on olulisel kohal kalaõlis sisalduvad Oomega-3 rasvhapped eikosapentaeenhape (EPA) ja dokosaheksaeenhape (DHA).

EPA, DHA jt sarnase ehitusega Oomega-3 rasvhapped mängivad olulist rolli aju kasvus ja arengus, vererõhu reguleerimises, neerufunktsioonis, vere hüübimises ning põletikulistes ja immunoloogilistes reaktsioonides.

 

TOIMED

  • EPA ja DHA aitavad kaasa normaalsele südametalitlusele
  • DHA aitab säilitada normaalset ajutalitlust
  • DHA aitab hoida normaalset nägemist

 

Oomega-3 rasvhapete täiendav tarvitamine toetab immuunsust, vähendab põletiku teket südame- ja veresoonkonna haiguste korral, alandab vererõhku, soodustab vere kolesterooli ja lipiidide sisalduse normaliseerumist ning vähendab vere viskoossust.

Kalaõli kasulik toime avaldub siis, kui päevas tarbitakse 250 mg EPA-d ja DHA-d

 

Päevane annus 1 kapsel sisaldab:

mg/1kapslis

%NRV*
Kalaõli 1350 mg
milles omega-3 rasvhappeid 1000 mg
EPA 380 mg
DHA 260 mg
Vitamin E (D-α-tokoferüülatsetaat) 6 mg α-TE 50

* päevane võrdluskogus täiskasvanul

 

KOOSTISOSAD

Kalaõli, želatiin, D-α-tokoferüülatsetaat, niiskusesäilitaja glütserool.

ANNUSTAMINE

Annustamine: 1 kapsel päevas veega sisse võtta.

HOIATUSED

Lastele alates 3. eluaastast. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida kuivas ja toatemperatuuril.

 

Parim enne lõppu: vt karbilt

Tootja: KURM Pharma ApS, Ferrarivej 12, 7100 Vejle, Taani

Netokogus: 85 g