Kollageen Q10 60 kapslit

Tootekood: 100393 Kategooriad: , , ,

Toidulisand

Kollageen Q10 on spetsiaalselt väljatöötatud, et anda nahale ja juustele maksimaalselt palju toitaineid, et tagada võimalikult elastne nahk ning tugevad juuksed. Kollageen on organismi kõige rikkalikum aine meie organismis, mis on naha, juuste, luude ja liigeste ehituskivi. Tootes sisalduv kollageen on taimset päritolu, mis on tehtud merevetikatest, tagades sellega parima kollageeni kvaliteedi. Tootes on I tüübi kollageen, mis on organismi kõige olulisem kollageeni vorm, seda on organismis 90% ulatuses. Kui organismis on kollageeni vähe, siis see väljendub koheselt naha halvenevas seisundis, kortsude tekkes ning nahk muutub kuivaks.

Lisaks on tootes koensüüm Q10, mis on organismi põhiaine, mis toodab energiat ja on vajalik iga raku toimimiseks. Lisaks on tootes probiootikumid, mis kiirendavad ning tõhustavad organismis kollageeni omastamist. C-vitamiin annab jõudlust organismile kollageeni moodustamiseks.

Kollageen Q10ne regulaarne tarbimine annab nahale, juustele, luudele ja liigestele vajalikud toitained, tagades parema ja kvaliteetsema organismi toimimise.

 

TOIMED

  • Varustab nahka toitainetega ja muudab naha elastsemaks
  • Aitab parandada juuste loomulikku pigmenti ja sära
  • Annab luudele ja liigestele toitaineid
  • On kasulik seedetegevusele

Päevane annus 2 kapslit sisaldab:  mg/2 kapslis   %NRV*

Kollageeni peptiidid (10:1)                                       4000 mg                     –

(Hüdrolüüsitud kollageen)

C-Vitamiin (L-askorbiinhape)                                    250 mg                        313

Koensüüm Q10 (ubikinoon)                                      30 mg                            –

Lactobacillus helveticus                                             2×109 c.f.u.**                –

* päevane võrdluskogus täiskasvanul

**Kolooniaid moodustavate ühikute arv

KOOSTISOSAD

Hüdrolüüsitud kollageen (vetikatest), emulgaator maltodekstriin, maisitärklis, L-askorbiinhape, koensüüm Q10, hüpromelloos, Lactobacillus helveticus, kartulitärklis, paakumisvastane aine magneesiumstearaat, toiduvärv ränidioksiid.

 ANNUSTAMINE

2 kapslit päevas veega sisse võtta.

HOIATUSED

Lastele alates 3. eluaastast. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida kuivas ja toatemperatuuril.

 

Parim enne lõppu: vt karbilt

Tootja: KURM Pharma ApS, Ferrarivej 12, 7100 Vejle, Taani

Netokogus: 36 g