LOODUSLIKUD TAIMED JA VÜRTSID N30 kapslit

Eemaldab soolestikust toksiine

Cascara Sagrada ekstraktiga

30 kapslit

 

Toidulisand

Looduslikud taimed ja vürtsid on spetsiaalselt väljatöötatud tõhusaks soolte puhastamiseks, sisaldab Cascara Sagrada (paakspuu koor) ekstrakti, mis aktiveerib soolestiku ainevahetust. Parandab toidu seedimist ja organismisle vajalike ainete imendumist. Samuti aktiveerib soolestiku funktsioone ja jääkainete väljutamist. Lisaks tõstab tootes olev tšilli kooslus organismi energiataset ja üldist heaolu. Looduslikud taimed ja vürtsid on elujõuallikaks, mis toovad kaasa tervema seedimise ja sellega koos kaalulanguse.

 

Kasutamine

 

  • Aitab langetada kehkaalu ja seda ka kontrolli all hoida
  • On kasulik seedimisele
  • Kiirendab rasvade ainevahetust
  • Tugevdab immuunsüsteemi ja on kasulik maksale

 

Koostisosad: Paakspuu koore ekstrakt, Cayenne’i pipra ekstrakt, lodjapuu ekstrakt, ingveri ekstrakt, küüslaugu ekstrakt, senna ekstrakt, nelgi ekstrakt, želatiin, tseiloni kaneeli ekstrakt.

 

 

Annustamine: 2 kapslit päevas, veega sisse võtta. Parima tulemuse saavutamiseks võta kapslid 30 min. enne või 30 min pärast söögikorda.

 

 

Hoiatused: lastele alates 10. eluaastast. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida kuivas ja toatemperatuuril.

 

Parim enne lõppu: vt purgilt

 

Toodetud: KURM Pharma ApS, Ferrarivej 12, 7100 Vejle, Taani

 

Maaletooja: Freile OÜ, Suur-Sõjamäe 13a, Tallinn, Harjumaa, Eesti www.tervisepyramiid.ee

 

Netokaal: 33 g