Probiootikumid pluss N25 1G pulber

Toidulisand

 

Probiootikumid pluss pulber sisaldab kasulikke piimhappepaktereid 9×109, mis suures kontsentratsioonis omavad väga tõhusat toimet organismi seedetegevusele ning immuunsüsteemile. Probiootikumid tasakaalustavad ja taastavad soolestikule looduslikult omast bakteriaalset keskkonda. Kasutades regulaarselt Probiootikumid pluss pulbrit hoiad oma organismi seedetegevuse korras.

 

Kasutamine:

  • Kasulik seedetegevusele
  • Suurendab tõhusalt kasulike bakterite hulka organismis
  • Tugevdab organismi immuunsüsteemi

 

Päevane annus sisaldab: µg/1G  %NRV**
Piimhappebakterid sh. 9×109 c.f.u.*
Bifido bacterium lactis BL-04 6×109 c.f.u.*
Lactobacillus rhamnosus GG 3×109 c.f.u.*
Vitamiin D3 (kolekaltsiferool) 7,5 µg (300 TÜ) 150

*kolooniaid moodustavate ühikute arv

** päevane võrdluskogus täiskasvanul

 

Koostisosad: magusaine erütritool, magusaine ksülitool, mustika ekstrakt, emulgaator rasvhapete mono- ja diglütseriidid, magneesiumoksiid, hape sidrunhape,  stabilisaator naatriumkarboksümetüültselluloos, paakumisvastane aine ränidioksiid, Bifido bacterium lactis BL-04, Lactobacillus rhamnosus GG.

 

Annustamine:  1 kotike päevas. Kotike avada ja valada pulber otse suhu või keele peale. Pulber lahustub kiirelt keele peal. Vett ei ole vaja eraldi lisada ega juua. Kuni 3. eluaastani pulber segada kas toidu või joogiga, sh imikute piimasegudega.

 

Hoiatused: lastele alates 6. elukuust. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida kuivas ja toatemperatuuril.

 

Parim enne lõppu: vt karbilt

 

Tootja: Bifodan a/s, Bogbinderivej 6, Hundested 3390, Taani

 

Maaletooja: Freile OÜ, Telliskivi 61B, Tallinn, Harjumaa, Eesti www.tervisepyramiid.ee

 

Netokogus: 25 g