Mis varitseb meie taldrikul?

Kas oled kunagi mõelnud, miks kroonilised haigused nagu diabeet, südamehaigused ja vähk on viimastel aastakümnetel hüppeliselt sagenenud? Võib-olla oleme harjunud keskenduma ainult ühele põhjusele, kuid tegelikkuses on terviseprobleemide taga mitu varjatud ohuallikat, millest üks on meie igapäevane toitumine.

Toidu mürgid võivad varitseda meie taldrikul ootamatutest kohtadest. Kuigi võime eeldada, et ostes poest toitu, oleme kindlad selle puhtuses ja ohutuses, võib tegelikkus olla hoopis teistsugune.

Alustagem sellest, et paljud taimed, mida me sööme, on kasvatatud taimekaitsevahenditega, et kaitsta neid hallitusseente ja kahjurite eest. Paraku võivad need vahendid sisaldada endas mürgiseid aineid, mis võivad lõpuks jõuda meie toidulauale. Lisaks võib muld, kus taimi kasvatatakse, sisaldada juba saastumisest tingitud mürgiseid ühendeid.

Kuid probleem ei piirdu ainult taimedega. Toidu töötlemise käigus võidakse lisada mitmesuguseid aineid, et tagada toidu säilivus, välimus ja maitse. Paraku pole kõik need lisandid alati puhtad ja looduslikud ning nende pikaajaline tarbimine võib tekitada tõsiseid terviseprobleeme.

Toiduga seotud ohtusid jagatakse kolmeks: füüsikalised, keemilised ja bioloogilised ohud. Bakteriaalsed saastumised nagu botulism ja salmonelloos, mikroseente mürgid ning antropogeensed keskkonnamürgid on vaid mõned näited, mis võivad meie toidust leida.

Lisaks tasub meeles pidada, et kuigi paljusid toiduaineid ja nende lisaaineid kontrollitakse põhjalikult, ei saa kunagi olla 100% kindel, et need on täiesti ohutud. Ning mis veelgi olulisem, erinevate ainete koostoime võib tekitada uusi ohte, mida pole algselt ette nähtud.

Kui mõtleme sellele, kuidas toetada oma keha ja vabaneda võimalikest kahjulikest ühenditest, võib olla LOODUSLIKUD TAIMED JA VÜRTSID just see toode, mida otsid.

Selle sisaldusse kuuluv paakspuu koore ekstrakt on tuntud oma võime poolest aktiveerida soolestiku ainevahetust ja aidata väljutada kehale kogunevaid jääkaineid. See omakorda parandab seedimist ja võimaldab organismil paremini omastada vajalikke toitaineid.

Lisaks paakspuule sisaldab meie toidulisand mitmeid teisi looduslikke komponente nagu Cayenne’i pipra ekstrakt, lodjapuu ekstrakt, ingveri ekstrakt ja küüslaugu ekstrakt. Kõik need aitavad kaasa keha puhastamisele ja toetavad seedesüsteemi funktsioone.

Erilist tähelepanu väärib tšilli kooslus, mis mitte ainult ei anna energiat, vaid toetab ka üldist heaolu.

Seega, kui soovid leida looduslikku ja tõhusat viisi toksiinide väljutamiseks, kaalu langetamiseks ja seedimise parandamiseks, võib LOODUSLIKUD TAIMED JA VÜRTSID olla just see, mida vajad.